В чому зустріти Новий рік

Опубликовано: 09:00, 28.11.2016

Що таке Новий рік? Для багатьох - це свято, яке проводиться в теплій дружній атмосфері або в комфортних обіймах своєї найріднішої і чарівної сім'ї.

0136_v_chem_vstrechat_2017_19.jpg (51.93 Kb)
Новий рік - це свято багато в чому різний, але одне в ньому є незмінним для всіх - саме ця єдина в році ніч повинна бути по-справжньому особливою. Ось чому багато приділяють так багато уваги не тільки тому, що подати на стіл або який наряд вибрати для святкування, але і поспішають визначитися з тим, як задобрити символу майбутнього року - того, хто правитиме всіма подіями згідно зі східним календарем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

-7 образів для Нового року.
-Як не перебільшити з новорічним мейкапом та виглядати стильно
-Новорічна іграшка своїми руками

І навіть ті, хто скептично ставляться до подібних питань, намагаються хоч глазочком поглянути на те, чому ж в цьому році віддати перевагу і чому зрадіє наступний новорічний покровитель. І оскільки заповітна дата з кожним днем ​​стає все ближче, багато хто вже зараз намагаються довідатися: що надіти на Новий рік 2017?

Якщо судити за китайським календарем, то 2017 щорічно стає роком Вогненного Півня. А враховуючи, що півень - це птах примхливий, яскравий, люблячий лідерство і різні перемоги. Щоб задобрити господаря-Півня, потрібно вибирати дорогі, помітні і барвисті речі.

Обов'язковою умовою в новорічну ніч 2017 є наявність сукні, адже саме цей вид жіночого гардеробу воліє бачити бойової покровитель Півень. Але варто враховувати, що тут не будуть до речі непримітні чорні платтячка з непомітними прикрасами. Такі наряди краще рішуче залишити для іншого випадку. Але й надто екстравагантний наряд з кричущим макіяжем теж не буде до вподоби чільної птиці. Тому найголовніше правило при виборі вбрання для святкування нового 2017 року - це розкішне плаття з якісних матеріалів, доповнене помітними і дорогими аксесуарами.
Вернуться к материалу