Як підібрати шапку, щоб вона підходила під форму обличчя

Опубликовано: 15:00, 02.12.2016

Є дівчата, яким все до лиця, іншим же слід ретельніше поставитися до вибору головного убору, враховуючи всі нюанси зовнішності і форми обличчя.

5553_62765_0.jpg (246. Kb)


Квадратне обличчя


Щоб пом'якшити лінії і візуально округлити форму обличчя, відмовся від жорстких форм і ліній і носи шапку, зсунувши її до зони росту волосся - так лице буде здаватися витягнутим. Тобі підуть бере, біні, капелюх з широкими полями і кепка.

3463_1_mango_zara.png (672.69 Kb)

Кругле обличчя


Щоб злегка візуально витягнути обличчя і зробити акцент на скулах круглолицим дівчатам варто максимально відкривати лоб і повністю відмовитися від капелюхів округлої форми і шапок, які повністю облягають голову. Тобі ідеально підійдуть шапки з великими помпонами, широкополі капелюхи, кепки і берети, які слід носити, сильно зсунувши на бік.

3665_2_marks__spencer_topshop.png (710.17 Kb)

Трикутне обличчя


Щоб відвернути увагу від вузького підборіддя і зробити акцент на найширшій частині обличчя, носи головні убори так, щоб лоб був повністю закритий. Тобі підійдуть капелюхи з не дуже широкими полями, головні убори крупної в'язки і будь-які шапки з декором на маківці.

3824_3_pull_and_bear_mango1.png (676.6 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

-Топ-5 цікавих та елегантних шапок
-Топ-5 модних шапок цього сезону
-6 шапок, які ідеально доповнять твій образ

Прямокутне обличчя


Щоб округлити прямокутне обличчя і зробити його візуально менш витягнутим, завжди носи шапки, максимально натягнувши їх на брови, а ось від головних уборів з об'ємом на маківці і строгих геометричних форм краще відмовитися. Тобі буде добре в тюрбані, чалмі і в капелюшку кльош, з маленькими, опущеними полями.

4_zara_marks__spencer.png (702. Kb)

Овальне обличчя


Дівчатам з овальним обличчям йдуть практично всі варіанти головних уборів, тому ти можеш вирішувати сама, що тобі хочеться більше підкреслити: очі, губи або вилиці. Однак пам'ятай, що шапки з великими помпонами і сильно приталені, можуть візуально зробити твоє обличчя круглим, тому їх краще уникати. А ось в крислатих капелюхах, бейсболках, біні і тюрбані ти будеш чудова.

9566_5_bershka_mango.png (602. Kb)

Вернуться к материалу