Щоб сексуально і безпечно: як вибрати бюстгальтер?

Опубликовано: 20:33, 07.12.2016
Вишукана, стильна білизна, безумовно, підкреслює красу жінки і зводить з розуму чоловіків, однак вибирати її необхідно не лише за кольором та фасоном, але й зважати на інші ознаки. Які саме- детальніше у нашому матеріалі.

3582_gvt443.jpg (341.8 Kb)

Розмір має значення


Білизна на тілі повинна бути невідчутною і комфортною. Тому перш ніж іти в магазин визначте розмір та об'єм своїх грудей. Стежте, щоб бретельки не тиснули шкіру. При необхідності попросіть продавця відрегулювати їх довжину. Кісточки ліфчика повинні розміщуватися саме на ребрах. При малій чашці або занадто широкому поясі груди будуть виглядати некрасиво.Якщо у вас великий розмір грудей, вибирайте бюстгальтер на широких бретелях.

Тканина

При виборі білизни особливо лід зважати на матеріал з якого вона пошита. М'яка, тонка тканина дозволить вам відчувати себе зручно і є безпечною. білизна не повинна мати багато швів, щоб не натирати інтимні частини тіла.

Колір


У магазинах очі розбігаються від широкого виробу білизни за кольором і фасоном. Брюнеткам із смуглою шкірою ідеально підійде білизна світлих відтінків. Блондинки виглядатимуть привабливо у чорному, темно- синьому чи вишневому кольорах.
Вернуться к материалу