
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
-ТОП-5 сексуальних фантазій та їх значення
-Поза під час сну може розказати про ваші захворювання
-Чотири правила здорового і міцного сну
Виходить, що не так уже й важливо, чим саме ми займаємося зі своїми партнерами в ліжку до відходу до сну. Навіть якщо секс піднімає на вершину блаженства - вранці, коли задзвонить будильник, деяким все одно буде хотітися спати, а від головного болю не врятують навіть п'ять чашок кави. Чому так відбувається? Вчені вважають, що гучне хропіння сусіда, його активна нічна рухливість, а також боротьба за теплу ковдру - все це дрібниці, але дуже дратівливі чинники, які заважають якісно спати обом партнерам.
Давно доведено: люди, часто прокидаються серед ночі (або взагалі не досягають глибоких фаз сну), страждають від поганого настрою і розсіяної уваги. Ожиріння, хвороби серця і діабет є частими супутниками дорослої людини, який кожен день спить менше належних 8 годин. Тому роздільний сон - не така вже й погана ідея, як може здатися на перший погляд.
Отже, що ж робити, якщо перед важким робочим днем потрібно виспатися як слід, але при цьому не хочеться образити другу половинку демонстративним відходом в сусідню кімнату? Спершу потрібно нормально пояснити партнеру причину свого бажання переночувати на окремому ліжку, а потім використовувати два спритних прийому, ефективність яких перевірена століттями: теплий поцілунок перед сном і магічна фраза "Я люблю тебе" допоможуть зняти стрес і спокійно відпустити партнера.
Пропагуючи роздільний сон, доктор Неріна Рамлахан підкреслює, що надто віддалятися від коханої людини тільки тому, що він заважає спати, - дурна затія. Недавнє дослідження приватної медичної компанії LM Research показало, що щасливі у відносинах люди висипаються набагато краще тих, хто страждає від самотності. Як не крути, а сон в обнімку з коханою людиною робить нас менш тривожними і створює кофмортно почуття захищеності.