Львів різдвяний. Тут можна побачити казку наяву

Опубликовано: 01:11, 27.12.2016
Вже зовсім скоро Новий рік, а справжні леді думає, де ж його зустріти? Чи розмірковує над тим, де ж провести різдвяні свята з українським колоритом та неповторними традиціями? Немає нічого простішого. Берете квиток на потяг, літак чи автобус і падаєте в ніжні, духмяні та гостинні обійми міста Лева.

Цікаві екскурсії у ЛьвовіЛьвів для пересічного українця вже давно асоціюється зі справжньою Європою. Тут і туристів найбільше, і люди навчилися заробляти на традиціях, роблячи їх близькими для всіх приїжджих. Справді, саме у західній столиці України перед Різдвом можна просто так почути на вулиці колядку, побачити неймовірно красиву шопку із сценою народження маленького Ісуса, котрого прийшли обдаровувати волхви. Всі крамниці, кав’ярні та й просто будинки у центральній частині міста прикрашені кольоровими гірляндами, барвистими сніжинками та іншими ознаками того, що наближається щаслива пора. Цікаві екскурсії у Львові, без сумніву, дозволять вам глибше відчути подих древнього міста, усвідомити, що саме цими вуликами блукали колись цісарі Австро-Угорщини та королі Польщі.

А коли вам стане прохолодно, можна зайти до ресторанчику або кав’ярні на ваш вибір, адже тут їх, як кажуть галичани «до кольору – до вибору». Тут і знамениті різдвяні пампушки з маком, сиром, шоколадом, варенням та іншими начинками. І славнозвісний борщ з вушками – маленькими виробами з тіста, всередині яких перемелені гриби. А ще ж святковий капусняк, смачна кутя і вареники на будь-який смак. Всю цю картину притрусіть справжнім лапатим снігом, додайте туди переливи коляди та святкові дзвони на Ратуші, елегантно оздоблені карети, то ви одразу зрозумієте, що альтернативи західній частині України на Різдво та Новий рік просто не існує.

А якщо ваша відпустка передбачає трохи більше днів, то можна відправитись у подорож на Закарпаття, адже там місцевий колорит тісно переплетений з угорським, тож таких страв і такого прийому ви теж не побачите більше ніде. А знаменитий сиро-винний тур Закарпаттям неодмінно займе чільне місце серед споминів про найбільші цікавинки вашого життя. Ось сторінка, котра допоможе вам краще зорієнтуватися у всьому різноманітті новорічних та різдвяних пропозицій.

Одним словом, вирішувати те, як провести Новий рік чи Різдво, належить виключно вам. Але однозначно варто зробити це так, щоб воно запам’яталось на все життя, а спомини про цей час зігрівали і через десятки років. І Львів однозначно готовий вам це подарувати.
Вернуться к материалу