Чому варто відпочити в горах влітку?

Опубликовано: 13:24, 06.06.2017
Хто обирає літній відпочинок в горах, той не помилиться у виборі. Там можна насолодитися природою, чистим повітрям і кришталевими ріками, без палючих променів сонця і пекучого піску.
8077_1673721.jpg (76.77 Kb)У 2017 році далеко не всі відпочиваючі захочуть провести відпустку біля моря, на переповнених пляжах. Можливо, у деяких туристів гори асоціюються тільки з гірськолижним відпочинком - і марно!

Нереально красиві гори в туманному серпанку, покриті шатром з вікових ялин і сосен, зелені полонини, що нагадують альпійські луки, дзвінкі струмки, бурхливі водоспади, швидкі гірські річки і озера - це все потрібно побачити своїми очима, тому неодмінно варто приїхати на відпочинок в гори влітку.

Крім природних красот, гірський регіон сповнений цікавими пам'ятками, що представляють велику культурну та історичну цінність. Зокрема відпочинок в Карпатах влітку - це знайомство з унікальними туристичними об'єктами: пам'ятниками природи, середньовічними замками і палацами, цікавими культовими спорудами, музеями. Ви побачите, як виготовляється справжній карпатський сир і продегустуєте кращі вина. Також ви зможете побувати на багатьох святах і ярмарках, які проводяться влітку в Карпатах.

6022_ekoturizm_v_ispanii.jpg (73.23 Kb)

Любителів активного відпочинку зацікавлять походи, велосипедні прогулянки, риболовля, купання в гірських озерах, а справжніх екстремалів - парапланеризм, сплави по гірських річках і інші розваги. Літо в Карпатах залишить у вашій пам'яті найяскравіші спогади!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Літо, сонце, море - як спланувати відпустку?

Де зупинитися на відпочинок в Карпатах, вирішувати вам. Практично в кожному населеному пункті є готелі, санаторії, пансіонати, бази відпочинку, приватні садиби, хостели, шале, які працюють влітку. Що характерно - відпочинок в Карпатах влітку доступніший. Будь-яка база в Карпатах люб'язно запропонує на ваш вибір кілька варіантів розміщення - і все це за цілком реальними цінами.

Українці обирають Карпати замість Криму.


Джерело:dorogovkaz.com
Вернуться к материалу