Плойки і стайлери вже давно замінили нам бігуді завдяки своїй універсальності і зручності у використанні. На жаль, гарячі укладання не проходять для волосся безслідно, але ми з'ясували, як звести шкоду до мінімуму.
Як вибрати стайлер
Існують всілякі матеріали, що використовуються для виготовлення стайлерів. Зверніть особливу увагу на покриття нагріваючої поверхні. Для безпеки волосся покриття повинне бути виконане з кераміки або тефлону. А ось металевими інструментами користуватися не можна!
Для зручності укладання зверніть увагу на довжину шнура стайлера - 1,5 метра цілком достатньо, а от менше - це вже не дуже зручно. Якщо шнур занадто короткий, то створення зачіски перетвориться на укладку у розетки, а не у дзеркала.
У прилада обов'язково повинен бути регулятор перемикання температурного режиму. Його вибір залежить від стану і якості волосся.
Як правильно виставити температуру:
200-230 ° С - грубе щільне волосся
180-190 ° С - середньої щільності, грубе пористе, тонке щільне волосся
130-170 ° С - тонке пористе, середнє пористе волосся.
Це рекомендована температура для впливу на більшість типів волосся, але не забувайте, що її потрібно вибирати також згідно з індивідуальними показниками. Якщо ви, наприклад, фарбована блондинка з товстим пористим волосом, то в цьому випадку рекомендують температуру 160 ° С, так як волосся зневоднене впливом освітлюючих барвників і немає необхідності у високій температурі для отримання кучерів або випрямлення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 способів швидше висушити волосся
Як завивати або випрямляти волосся:
Найважливіше правило, яке ви повинні запам'ятати - ніколи не накручуйте і не випрямляйте вологе волосся! Укладання гарячими стайлерами можливе тільки тоді, коли ваша шевелюра на 100% висушена феном. Якщо ви почнете укладати трохи вологе волосся, то всередині нього в буквальному сенсі закипить вода, це призведе до пересихання і пошкодження.
Для більш довготривалого ефекту укладання перед сушінням феном скористайтеся мусом або пінкою, які розроблені для високих температур. Таким чином, локон буде пружним, а випрямлене волосся протримається довше звичайного. Якщо ви не користуєтесь спеціальними стайлінгами (укладальні засоби для плойок або утюжків), то обов'язково використовуйте термозахисні засоби.
Витримайте правильний час - волосся не повинно контактувати з плойкою більше ніж 10 секунд. Як тільки волосся стане теплим - акуратно розкрутіть пасмо, але ні в якому разі не смикайте.
Вернуться к материалу