Браслет у вигляді канцелярського скотчу

Опубликовано: 09:09, 08.03.2024
Браслет з нової колекції Balenciaga викликав бурхливу реакцію в мережі. У TikTok-відео, опублікованому @highsnobiety з тижня моди в Парижі, глядачів запитали, чи купили б вони новий браслет Balenciaga, який візуально ідентичний скотчу, що продається в канцелярських магазинах. Цей аксесуар з колекції осінь/зима 2024 року є частиною утилітарної естетики, що пронизує всю колекцію.

382795_1.jpg (201.7 Kb)Деякі користувачі TikTok розкритикували браслет, назвавши його "безглуздим" і "не вартим" його ціни, яка ймовірно буде сягати декількох сотень доларів. Інші ж захищали дизайн, стверджуючи, що він є сміливим і провокаційним, відповідаючи модним трендам на іронію та постмодернізм.

Варто зазначити, що Balenciaga вже не перший раз, використовує звичайні предмети буденності в якості дизайнерських аксесуарів. У 2022 році всі були шоковані випуском їх нової сумки, яка схожа на пакет для сміття, за ціною 2 000 доларів. Такі ексцентричні дизайни часто критикують, але вони також можуть бути комерційно успішними, підкреслюючи ексклюзивність бренду.

Чи купили б ви браслет Balenciaga, що нагадує скотч?Ось кілька думок з TikTok:
• "Це просто скотч! Я можу купити його за 5 доларів у магазині."
• "Balenciaga знову це зробила! Цей браслет - геній."
• "Я не розумію моди. Цей браслет жахливий."
• "Це сміливо і провокаційно. Мені подобається!"

Яке ваше ставлення до цього дизайну?

Єва Галаган

Вернуться к материалу