Як уникнути цих неприємних моментів і не порушити процес схуднення?
1. Не будь до себе занадто суворою.
"Дієтична в'язниця" і повний відхід від абсолютно всіх харчових радощів - гарантія того, що рано чи пізно твоїй витримці прийде кінець. Дієтологи радять спеціально влаштовувати собі один день на тиждень, "вихідний" від дієти. Наприклад, якщо об'їдатися, то тільки по середах або суботах. Це допоможе витримати ще тиждень правильного харчування.
2. Будь дуже обережна з фітнесом.
Сама дієта вже стрес для організму, а виснажливі заняття в спортзалі, тим більше якщо раніше ти взагалі нічим не займалася - обов'язково призведуть до зриву.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який продукт дозволить поліпшити якість сексу?
3. Перевіряй себе на голод.
Як це працює? Якщо тобі здається, що ти голодна запропонуй своєму організму яблуко, а якщо яблука не хочеться - голод ні при чому, твій організм хитрує, вимагаючи ласощі. А часте потурання своїм слабкостям теж веде до зривів.
4. Не допускай стресу.
Часто, харчові обмеження сприймаються організмом як карантин або навіть хвороба. Саме нездужання під час дієти може привести тебе до бажання заспокоїться за допомогою солодкого або жирного. Тримай під рукою валер'янку або трав'яний чай - вони допоможуть пережити дієтичний стрес.
5. Дуже важливий момент: твоя дієта повинна відповідати ритму життя.
Якщо твій робочий день закінчується о сьомій вечора, а додому ти потрапляєш не раніше дев'ятої, то горезвісні "не їсти після шести" з таким режимом точно не спрацюють. Або, наприклад, ти любиш м'ясо і білкову їжу, а посадила себе на жорстке веганство, звичайно такі дії спровокують зрив.
6. Ну і найголовніше.
Зірвалася? Зберігай спокій і продовжуй - не варто розглядати зрив як трагедію. Ситуацію потрібно обміркувати, зрозуміти і прийняти. Проаналізуй, що сталося, зроби висновки, і неодмінно продовжуй дотримуватися здорового харчування. До речі, щоденник харчування тобі в цьому дуже допоможе.
Джерело: cosmo.com.ua
Вернуться к материалу