Як не перебільшити зі збільшенням губ: корисні поради

Опубликовано: 01:20, 07.12.2016

Пухкі, зволожені, симетричні губи - це красиво і сексуально. Однак що робити тим, кого природа не обдарувала настільки важливим подарунком долі? Вихід є - збільшення губ в кабінеті косметолога.

0176_2340_cq5dam_web_1920_1280.jpeg (29.58 Kb)
Збільшення губ - одна з найпопулярніших процедур контурної пластики серед представниць прекрасної статі. І це - зовсім не дивно, адже вона рятує дівчат з тонкими губами, дозволять коригувати форму, прибрати зморшки в куточках рота і добре зволожити губи. У сучасній косметології процедуру збільшення губ виконують найчастіше за допомогою гіалурновой кислоти, яка після спеціальної обробки набуває вигляду гелю і не розсмоктується протягом 6-8 місяців. Варто відзначити, процедура - абсолютно безпечна, оскільки гіалуронова кислота є рідною організму компонентом, що відповідає за збереження вологи в клітинах. Слідчо, можна не побоюватися алергічних реакцій або того, що організм не сприйме впроваджений компонент.

Тонкощі процедури


Перше, що потрібно сказати про збільшення губ за допомогою гіалуронової кислоти - це не боляче. Зовсім зовсім. По-перше, перед маніпуляцією проводиться місцевою знеболювання за допомогою спеціального крему. По-друге, можна вибрати філлер з вмістом лідокаїну, що додатково забезпечить від хворобливих відчуттів. У деяких клініках використовують знеболюючий укол.

Реабілітація після процедури


Оскільки губи піддавалися уколів, а потім досить сильному масажу, відразу після процедури вони будуть червоними і опухлими. Тому результат, який Ви побачите в дзеркалі - ще не остаточний. Більш того, до вечора набряк збільшиться, і губи будуть здаватися ще більше. Також можливі больові відчуття. Щоб впоратися з ними, лікарі радять використовувати гелі від набряків і прикладати лід.

Догляд за "новими" губами


Потрібно відзначити, гіалуронова кислота розсмоктується в організмі за індивідуальним графіком: у когось сліду від процедури не залишиться через півроку, а у когось він буде триматися до року. Це залежить, в першу чергу, від обміну речовин. Однак потрібно враховувати і правила догляду за губами після їх збільшення або корекції.

Так, шкіра губ повинна бути надійно захищена від впливу ультрафіолету. Іншими словами, в теплу частину року не варто виходити на вулицю без застосування бальзаму з СПФ, на відпочинку не забувайте вдягати капелюха з широкими полями, а від солярію найкраще відмовитися. Крім того, необхідно регулярно зволожувати шкіру губ і робити живильні маски.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
-Суха шкіра губ: 5 порад, які допоможуть її вилікувати
-Як змінити форму губ без операцій?
-Обвітрені губи: 6 порад, щоб їх вилікувати
Вернуться к материалу