Як зарплата впливає на відносини?

Опубликовано: 13:00, 13.11.2015
Сімейний бюджет - справа тонка і з цим питанням варто розібратись якомога швидше, аби кожного з вас усе влаштовувало!

thinkstockphotos-5587003.jpg (29.97 Kb)85% всіх споживчих витрат роблять жінки. Хто в сім'ї відповідає за витрати, це нам і так було зрозуміло, а от з роллю годувальника не все так однозначно. У сучасному українському суспільстві є три типи сімей: перший - коли чоловік сам наповнює сімейний бюджет; другий - випадок, де обидва партнери в рівній мірі вносять свою лепту; і третій - якщо жінка заробляє більше. Чисто теоретично існує ще четвертий тип, коли ні він, ні вона нічого особливо не заробляють, а сидять тихесенько на шиї у батьків. Але приклад з останніх ми брати не будемо. Краще розберемося, яка з трьох моделей є найбільш життєздатною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Як творчість допомагає зробити кар'єру?

Перший тип
Все більше в нашому суспільстві жінок, які досягли певних вершин у житті. Вони заробляють в рази більше чоловіків. І чоловікам це подобається - вони не проти навіть самостійно готувати собі сніданок, подружитися з пилососом і всерйоз вникати в усі професійні проблеми своїх улюблених кар'єристок. Але всього встигнути не можна! Однаково щасливі обличчя начальника, чоловіка і дитини всього лише солодка мрія, тому варто обирати.

Другий тип
Отже, ви заробляєте порівну. Неважливо, познайомилися ви в студентстві і тоді чесно все ділили навпіл, бо ділити було особливо нічого, або ж почали сімейне життя на рівних, вже маючи щось за плечима і порівну поповнюючи загальний бюджет - у вашому міцному союзі немає навіть натяку на користь, тільки злагода та любов.

Третій тип
Нам навряд чи сподобається чоловік, який, заробляючи багато, видає дружині лише мізерну суму на ведення домашнього господарства. Особливо якщо він сам умовив її сидіти вдома і варити йому борщі. Але нам дуже симпатичний той, хто, пристойно заробляючи, дозволить дружині займатися улюбленою справою і собою.
Вернуться к материалу