Супер хитрі прийоми для схуднення  

Опубликовано: 06:20, 23.07.2015
Щодня виконуючи певні дії, можна істотно схуднути і без дієт, і без виснажливих тренувань. І справа не в якихось диво-таблетках і ліках для схуднення. Хитрі, але зовсім нескладні прийоми допоможуть позбутися зайвих кілограмів раз і назавжди!

313216-artleo_com-8631.jpg (14.56 Kb)Додайте до сніданку солодке
Ще три роки тому вчені ізраїльського університету довели, що люди, які вживають солодощі на сніданок, худнуть в середньому на 20 кілограм більше, ніж ті, хто відмовляється від вуглеводів з ранку.

Вживайте більше овочів
Скоректуйте свій раціон на користь овочів, а не м'яса, - адже влітку це так легко зробити. Овочі швидше засвоюються організмом, залишаючи при цьому відчуття легкості. Крім того, величезна тарілка салату дасть куди більше насичення, ніж невеликий шматок м'яса. Візьміть за правило вживати до 80% продуктів, які "виросли", і не більше 20% тих, які "ходять".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який розвантажувальний день обрати

Їжте більше супу
Доведено, що люди, що з'їдають в обід суп, вживають на 20% менше калорій, ніж ті, хто задовольняється другою стравою.

Їжте разом
Якщо у вас є сім'я, не придумуйте собі дієт. Їжте те ж саме, що їдять інші, але з однією умовою - скоротіть свою порцію до розміру дитячої.

Тренуйте відчуття голоду
Будь-яке своє почуття можна тренувати, як силу волі. Те ж і з почуттям голоду. Як тільки ви відчуєте непереборне бажання з'їсти що-небудь шкідливе, стисніть руки в кулаки і тримайте їх так приблизно півхвилини. Таким чином, ви набагато легше перенесете раптову тягу до гастрономічних надмірностей.

Уявіть своє ідеальне тіло
 Кожен раз, коли ви їсте корисну страву, уявляйте, як вона робить ваше тіло досконалим. Така візуалізація допоможе вам налаштувати організм на зниження ваги, і кілограми будуть йти швидше.

Купіть красиву сукню
Сходіть за покупками. Купіть сукню своєї мрії, але на два розміри менше. Повісьте її на чільне місце. Це стане для вас стимулом, щоб схуднути і швидше надіти наряд.

Відпочиньте від їжі
Гостре відчуття голоду зазвичай триває близько 10 хвилин. Досить перетерпіти цей період, щоб не накинутися на їжу, і не з'їсти більше, ніж потрібно вашому організму.

Не очищайте яблука від шкірки
Якщо ви любите яблука або часто використовуєте їх в різних стравах, не зрізайте з них шкірку. Речовина в шкірці сприяє швидкому спалюванню жиру і зростанню м'язової маси.

Не поспішайте
Стара істина "їжте повільно" не втратила своєї актуальності. Повільний прийом їжі не тільки допоможе краще насититися, але і дозволить повною мірою відчути смак їжі.

А якщо вам конче хочеться з'їсти що-небудь жирне і шкідливе, - подихайте. Вдихайте носом протягом п'яти секунд, затримайте дихання на сім секунд, а потім зробіть видих протягом восьми секунд. Повторіть так 4 рази. Дивно, але така дихальна гімнастика нейтралізує бажання перекусити шкідливою їжею.
Вернуться к материалу