Інтим заміняє антидепресанти та наркотики

Опубликовано: 01:20, 16.02.2015
Всім нам відомо, що інтимна близькість сприятливо впливає на організм. Але в чому саме проявляється користь мало кому відомо. Вчені назвали цілих чотири причини займатися коханням частіше.

kak-nravitsya-muzhchinam-1.jpg (28.39 Kb)Причина № 1: Секс, як болезаспокійливий

Є чудовий спосіб позбутися головного болю, мігрені і передменструальних спазмів - це секс! У 2012-му році дослідники з Німеччини провели опитування серед страждають на мігрень і періодичним головним болем, в ході якого з'ясувалося, що після сексу 60% з першої і 30% з другої групи опитаних, як правило, спостерігають повне або часткове зникнення симптомів.

Причина №2: Секс, як антидепресант

Дослідження, проведене в 2002-му році в Албанії, показали, що дівчата, що займаються сексом ... без презерватива, набагато рідше страждають від депресій і пригнобленого настрою, ніж ті, хто віддає перевагу презервативові як контрацепції. На думку вчених, лікувальний ефект досягається завдяки цілющим властивостям сперми, що містить естроген і простагландин - гормони-антидепресанти.

Причина №3: Секс, як наркотик

Він викликає звикання, приємні емоції, а іноді навіть змінений стан свідомості, але, на відміну від наркотичних речовин (ми категорично проти них), не руйнує організм. Ми отримуємо насолоду від сексу за рахунок викиду дофаміну - медіатора, що активує центр задоволення в мозку. До речі, цей же дофамін - одна з хімічних речовин, яка виробляється в організмі людей після прийому деяких наркотичних речовин і викликає "кайф".

Причина № 4: Секс, як снодійне і заспокійливе

Чи знала ти, що регулярний секс робить тебе більш урівноваженою і стресостійкою? Це так: постільні втіхи з коханим або навіть соло-секс, знижують кров'яний тиск, заспокоюють, допомагають позбутися безсоння і налагодити сон. Так що коли наступного разу будеш крутитися в ліжку і рахувати овець або нервувати через неприємності на роботі, ти знаєш, що робити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 твоїх недоліків, які він не помічає в ліжку
Вернуться к материалу