Чому жінкам потрібно спати більше, аніж чоловікам?

Опубликовано: 00:15, 06.07.2016
Завтра вранці можеш повалятися в ліжку довше. Згідно з новим дослідженням, 20 зайвих хвилин під ковдрою - запорука твоєї краси і здоров'я.

fgt45t334.jpg (212.73 Kb)
Вчені пояснюють дану привілей тим, що жіночий мозок під час неспання запрограмований на одночасне керування кількома справами, так як у жінки однаково задіяні обидві півкулі. Права і ліва сторона мозку з'єднана пучком нервів, який називають мозолисте тіло. Цей кабель дозволяє двом півкулям обмінюватися інформацією, і у жінок він товщі, ніж у чоловіків - на 30%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прискорити обмін речовин?

На відміну від чоловічого, жіночий мозок витрачає більше енергії протягом дня і тому потребує додаткової дозі відпочинку. Для перезавантаження жіночого організму потрібно більше часу і недосип загрожує більш серйозними наслідками, ніж для чоловіків.

Також, за словами вчених, жінки частіше страждають від безсоння через так званого поверхневого сну - еволюційного бонусу для матері, покликаної охороняти своє потомство. Дослідники нагадують, що для нормальної життєдіяльності і жінкам і чоловікам потрібно спати не менше шести-восьми годин на добу.

Джерело: cosmo.com.ua
Вернуться к материалу