Як бути оптимістом у будь-якій ситуації?

Опубликовано: 15:00, 30.08.2016
Ми підготували кілька порад, щоб завжди вірити у себе та бути позитивно налаштованою!

jihugyftsxdcfv.jpg (145.63 Kb)Складай списки
Від списків бажань і списків книг, до плану на день або ж списків проблем. Зібраність і організованість допомагають більш впорядковано поглянути на речі. А в разі списку проблемних ситуацій, які потребують вирішення, - ще й об'єктивно оцінити їх з боку. Кожен виконаний пункт додасть впевненості в собі і додасть натхнення для вирішення наступних питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подолати страх публічних виступів?

Проси про допомогу
Не залишайся на самоті - якщо тобі здається, що ти оточена труднощами, не соромся просити друзів, колег і членів сім'ї про допомогу. Ти здивуєшся, наскільки близькі і не дуже люди можуть бути доброзичливими і щирими. Хіба це не відмінний привід, щоб зміцнити свою віру в людство?

Роби паузи
Люби себе. Якщо тебе охопила хандра, а думки в стилі "все пропало" жваво сплели гніздо в голові, зупинись. Подихай свіжим повітрям, випий чашку чаю, з'їж шоколадку на худий кінець, подзвони подрузі - і ситуація знову повернеться під твій контроль.

Мотивуй себе
Ні, не "у мене нічого не вийде", а "так, я зможу". Ніхто і ніколи не зможе тобі допомогти розібратися з неприємностями краще, ніж ти сама.

Створи дошку натхнення
Вже багато було сказано про техніку візуалізації, але ж на дошку можна вішати не тільки мрії. Фотографії близьких людей, коханої людини, приємних моментів з життя, листівки - словом, все, що буде тебе підтримувати у важку хвилину.

Хвали себе за перемоги, маленькі і великі
І знову ми повертаємося до списків. Згадай всі випадки, коли щось тобі здавалося надзвичайно складним і заплутаним, страшним і важко виконуваним. А потім згадай, що ти успішно вийшла з усіх цих колотнеч. Висновок - не варто хвилюватися, турбуватися і накручувати на себе, адже в кінці кінців, все буде добре!

Джерело: edinstvennaya.ua
Вернуться к материалу