Як правильно займатись йогою в спеку?

Опубликовано: 00:45, 06.08.2016
Якою має бути практика йоги в спеку? Наші рекомендації допоможуть тобі поліпшити свої літні заняття.

fer435t54.jpg (177.99 Kb)Влітку тіло і так вже розігріти, так що варто перейти на статичні асани. А в вигляді розминки підійде сурья-намаскар. Це відмінна практика для розігріву всього тіла, її досить зробити 3-6 кіл на початку заняття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ранішній комплекс йоги [ВІДЕО]

Будь обережна з зігріваючими пранаямами, а краще збалансувати їх охолоджуючими. Після літньої практики йоги не варто приймати душ відразу і особливо холодний. Такі перепади температури можуть викликати застуду. Почекай поки тіло трохи охолоне. Навіть у спеку не варто займатися на підлозі, на землі, на траві, на дощаній підлозі без килимка для йоги. Не пий холодну воду до, після і під час йоги.

Намагайся не займатися під вентилятором і з включеним кондиціонером. Тим більше не варто займатися йогою на сонці, це перегріває організм. У спекотну погоду тіло м'якше і суглоби більш рухливі, тому обережно виконуй прогини, пози на розкриття і розтяжки. Є небезпека перетягнути себе і довести тіло до травми.

Важливо! Влітку особливо ретельно варто виконувати завершальну асану - Шавасану. Саме розслаблення після заняття, є найважливішим етапом практики йоги.

Джерело: cosmo.com.ua
Вернуться к материалу