Тонка талія: 2 вправи, які зроблять її ідеальною

Опубликовано: 00:15, 08.10.2016
Акцентувати втрату ваги набагато важче, ніж робити упор на певні вправи, які допомагають пропрацювати саме талію. Ось деякі з них.

e3e3e43e43er4.jpg (163.28 Kb)

Скручування.

Ляжте на спину на тренувальний килимок, який розташуйте біля стіни. Зігніть ноги в колінах так, щоб ви змогли поставити ступні на стіну. Ваші стегна повинні бути перпендикулярні, а ваші гомілки паралельні підлозі. Руки схрещуємо на грудях. Напружте прес і підніміть злегка голову і плечі. Утримуйтеся в такому положенні протягом трьох секунд, пам'ятайте про рівномірне дихання. Опустіть голову і плечі на килим, зробіть в цілому 10 повторень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кубики пресу: 2 поради, які тобі необхідні

Планка.

Ця вправа може спочатку здатися важкою. І хоча "планка" - вправа середнього рівня, більшість новачків можуть тримати позу, по крайній мірі, кілька секунд. Оскільки вправа спрямована на роботу багатьох м'язів живота, це означає, що вона має хороший потенціал. Ляжте обличчям вниз на килимок, лікті зігнуті перед вами і передпліччя торкаються підлоги. Напружте прес і підніміть тіло, утримуючи баланс на передпліччях і пальцях ніг. Тримайте тіло прямо; утримуйте таке положення протягом 20 секунд. Відпочиньте і зробіть в цілому три повторення.
 
Слідкуйте за тим, щоб вам було комфортно виконувати вправи. Переконайтеся, що у вас є необхідні килимки, зручний одяг, пляшка води.

Джерело: goodhouse.com.ua
Вернуться к материалу