Вікторія Бекхем вразила хворобливою стрункістю

Опубликовано: 11:00, 12.02.2018
Багатодітна мама і дружина футбліста Девіда Бекхема Вікторія вразила читачів іспанського модного глянцю Vogue нездоровою худобою. Публіка всерйоз загговорила про можливі проблеми зірки зі здоров'ям. Вікторія позувала в одязі та взутті власного бренду.

3177_victoria-beckham-vogue-spain-cover-2.jpg (80. Kb)На одному зі знімків Вікторія Бекхем позує в бежевому боді, яке злилося з її тілом. У свої 43 роки Вікторія виглядає занадто худою. Відтак, деякі фоловерів дизайнера визнали, що їй не завадило б додати парочку кілограмів.

На іншій фотографії Бекхем позувала в червоній сукні і смарагдових лодочках від власного бренду. У цьому образі вона вже з'являлась на публіці раніше, на вечірці, куди прийшла разом зі своїм чоловіком Девідом Бекемом. Раніше Вікторія заявляла, що розглядає можливість вп'яте виносити і народити дитину, але з такою вагою, напевне, це буде важко зробити.

У офіційних джерелах пишуть, що при зрості 165 см Вікторія важить 45 кг, але судячи з фотографій цієї фотосесії, вона скинула ще кілька кілограмів. Хтось каже, що Вікторія так схудла черезпроблеми в стосунках з Девідом Бекхемом, але швидше за все, співачка і дизайнерка схудла через обмеження в харчуванні, адже в одному з інтерв'ю особистий кухар зірки розповів, що її раціон складають практично самі лише овочі , приготовані виключно на пару.
Вернуться к материалу