3 правила успішного фітнесу

Опубликовано: 13:00, 08.10.2015
Ці три правила успішного фітнесу допоможуть тобі досягнути неабияких результатів, потрібно їх просто запам'ятати. Детальніше у нашому матеріалі...

126711666230.jpg (16.19 Kb)Запам'ятай всього 3 правила: регулярність, поступове збільшення навантажень і не заподіяння собі шкоди.

Отже, перша умова, і найголовніша це регулярність твоїх занять.
Варіант тиждень ходжу, а потім на місяць закинула нам не підходить. Для досягнення результату потрібно тренуватися не менше 3-х разів на тиждень протягом кількох місяців. І тільки після цього "випробувального терміну", можна перейти до системи підтримуючих занять. Наприклад, 2 рази на тиждень по 30-40 хвилин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:4 лайфхаки, які покращать твою пробіжку

Поступове збільшення навантажень
Починай тренування з короткочасних занять по 10-15 хвилин, поступово збільшуючи тривалість до 30-40 хвилин на день. Особливо якщо ти раніше взагалі не займалася фітнесом. Для початку тобі підійдуть аеробні заняття, після переходь на тренажери.

Ніякого насильства над собою
Намагайся не перевантажувати тіло. Не варто навантажувати себе ударними тренуваннями, особливо в перші місяці занять. Працюй до настання легкої втоми і обов'язково закінчуй свій комплекс вправ м'якою розтяжкою.
Вернуться к материалу