Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Кар'єра / Як зберегти роботу під час скорочення?

Як зберегти роботу під час скорочення?

Як зорієнтуватися та стати потрібним працівником і не попасти в "зону ризику", як зберегти роботу та залишатися на доброму рахунку розповість МіЛеді!

sumna-zhinka-na-robotitrnoen535.jpg (27.51 Kb)
Як зрозуміти, що ти в зоні ризику?
У спокійні часи більшість компаній несуть "золоті яйця", займаються наймом людей "на всяк випадок". Коли починаються скорочення, цим підрозділам теж доводиться йти на жертви. Тому перше питання, яке варто собі задати: "Чи може компанія без мене обійтися?" Адже якщо ти - унікальний фахівець, якому складно знайти заміну, з тобою навряд чи розлучаться. Друге, не менш важливе питання: "Чи розуміє компанія мою цінність?" Часто, особливо у великих компаніях, зовсім не очевидно, чим займається рядовий співробітник. "Продавати" себе, свою команду, підрозділ - дуже корисний навик, який до того ж допомагає зберегти роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Як прийняти правильне рішення в стресових ситуаціях

Якщо ти в зоні ризику
Отже, найімовірніше ти знаходишся в зоні ризику, якщо: тобі перестали доручати відповідальні завдання та перспективні проекти, просять заповнити погодинний графік роботи, перестали залучати до командної роботу, твоя остання оцінка нижче середньої, і є побажання керівництва підвищити якість твоєї роботи. Також скорочення може загрожувати тобі, якщо ти знаходишся на випробувальному терміні або недавно прийшла в компанію.

Як діяти?
Перш за все, сформулюй свою цінність для компанії. Якщо твоя зона відповідальності вузька (наприклад, ти працюєш у кадрах і відповідаєш тільки за навчання співробітників), розшир свої навички, вивчивши щось нове та потрібне.
Дуже важливо стати помітною, брати на себе більше завдань і проектів, справлятися з ними якісно і в строк. Подумай, в якому напрямку може розвиватися твій підрозділ. Якщо ти доведеш свою цінність, підвищиш рівень знань, запропонуєш проривний і перспективний проект, нові "працюючі" ідеї, керівництво як мінімум задумається, а чи варто втрачати таку людину.

Якщо твоє рішення - піти
Має повне право на життя варіант, коли, зрозумівши, що тобі загрожує скорочення, ти вибираєш піти. У такому випадку обов'язково збережи хороші стосунки, отримай рекомендації і домовся про компенсацію. Варто пам'ятати, що добровільно і самостійно зону комфорту покидають деякі. А прикладів, коли під впливом обставин починалося нове, більш цікаве, насичене і яскраве життя, достатньо.

Нехай всі твої знайомі, друзі, друзі друзів знають, що ти в активному пошуку, але ні в якому разі не влаштовуй обговорень на тему "все складно і погано" з подругами. Обов'язково зберігай позитивний настрій, займайся спортом, бери участь у благодійних проектах, заводь нові знайомства. Побачиш, обставини обов'язково складуться на краще!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

13:00, 13.10.2015
Автор: Sofia
Переглядів: 2054

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: