Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Краса, Косметика / Як не потрапити на підробку парфумів

Як не потрапити на підробку парфумів

Мабуть, парфуми, як і багато інших товарів, що користуються попитом, підробляють дуже часто. А погодьтеся, не дуже хочеться, заплативши пристойну суму, згодом дізнатися, що ви стали володарем підробки. Як же себе убезпечити від фальшивки? Насправді це нескладно, досить дотримуватися декількох простих порад.

kak-ne-popast-na-poddelku.jpg (22 Kb)
Як вибрати магазин і оцінити упаковку парфумів

Купувати парфуми потрібно не в першому-ліпшому магазині або на ринку, а в спеціалізованому. Дивимося, чи правильно написано назву або є якісь зайві літери? А може навпаки, їх не вистачає? Якщо ви помітили якісь невідповідності з оригінальним написанням, то сміливо відкладайте в сторону, перед вами підробка. Але якщо з назвою все гаразд, продовжуємо "сканування".

Целофан на картонній упаковці має бути не заклеєний, а запаяний, плюс сама упаковка зроблена з якісного картону, внутрішня сторона якого - тільки білого кольору. Перевертаємо і дивимося на дно упаковки. Що ми там побачимо? Штрих-код та країну-виробника, наприклад, Францію. Але має бути написаний не France, а Made in France. І ніяких там «London - Paris - New-York», це ж не назва авіарейсу! До речі, країною-виробником може бути і Італія, і Німеччина, і США, там теж є відомі парфумерні будинку. Крім того, на упаковці повинна стояти дата виготовлення, термін придатності і склад духів, а вся інформація набрана чітким, не розмитим, незмазанним, легко читаним шрифтом.

А що у нас з флаконом

Тепер потряс коробок з парфумами - флакончик не повинен бовтатися, бо справжні парфуми вставляють у спеціальну підставку з фіксацією.
Отже, упаковка не викликала сумнівів, але давайте ще звернемо увагу на сам флакон з парфумами. У оригінальних він зроблений з дуже якісного скла. Пульверизатор захищений кришечкою, найчастіше важкою, металевою. Це теж особлива відмінність: виробники підробок використовують недорогі і більш легкі матеріали.

І останнє - написи на самому флакончику і на упаковці просто зобов'язані бути ідентичними. До речі, на справжніх французьких парфумах ніколи не напишуть "parfume", а тільки "parfum" (без букви "е" в кінці), і їх не можуть розливати поляки, китайці чи ще хтось, навіть якщо продавець вас в цьому запевняє. До того ж парфуми відомих марок не будуть коштувати дешево, навіть невеликі флакончики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підібрати свій аромат

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

08:20, 28.05.2015
Автор: Makaeva Lena
Переглядів: 1482

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: