Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Краса / Догляд за тілом / Целюліт – як з ним боротися?

Целюліт – як з ним боротися?

Целюліт – пухка, горбиста шкіра в області дітородних органів, іноді на внутрішніх сторонах рук і на литках, з’являється у зв’язку з порушеннями в підшкірній жировій клітковині. Жирові клітини у жінок мають овальну форму, а волокна сполучної тканини розташовані паралельно один одному. При збільшенні обсягу жирових клітин вони легко продавлюються крізь волокна. Чоловіки практично ніколи не мають такої проблеми, тому що їх сполучна тканина нагадує панцирну сітку, а жирові клітини більш плоскі.

9258_prysidannya-7.jpg (19.84 Kb)
Косметичним недоліком целюліт став вважатися зовсім недавно. Жінки, зображені на полотнах художників Відродження, страждали целюлітом. У 50-60-і роки XX століття целюліт кокетливо іменувався “ямочками” і не вважався вадою у фігурі. І тільки наші сучасниці змушені боротися з “апельсинової кіркою”.

Появу целюліту пов’язують з гормональними проблемами, неправильним способом життя, генетичною схильністю. Але навіть худі і спортивні жінки і голлівудські актриси, які мають у своєму розпорядженні всілякі косметичні засоби, не в силах уникнути цієї проблеми: одні з них сором’язливо прикривають проблемні зони, інші – сміливо хизуються “ямочками” на певних місцях.

Але якщо вже вам ця проблема не дає спокою, то можете прислухатися до цих порад.

Для профілактики целюліту необхідно:
* Вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, причому особливу увагу приділяти сідницям і верхній частині ніг, де найчастіше утворюється “апельсинова кірка”;
* З пристрастю стежити за натрієво-калієвим балансом (зазвичай в нашому організмі надлишок натрію при недоліку калію);
* Неїсти жирну їжу, тим самим не збільшувати кількість жиру в організмі, щоб жирові клітини не проникали крізь волокна сполучної тканини;
* Пити 2-3 літри води на день;
* Застосовувати гормональні препарати з великою обережністю;
* Стимулювати кровообіг у проблемних зонах за допомогою ванн, контрастного душу, масажу.

Якщо “апельсинова кірка” все ж таки з’явилася слід робити все вищевикладене, плюс додаткові заходи, спрямовані на зменшення проявів целюліту.
Існують спеціальні салонні процедури, які включають в себе обгортання гарячою глиною, таласотерапію (лікування водоростями і морською гряззю), антицелюлітний масаж (мануальний або баночний).

Хороший ефект дає поєднання антицелюлітних процедур з мезотерапією – підшкірними ін’єкціями спеціальних “коктейлів” на рослинній основі з вітамінами та іншими активними речовинами.

Якщо ви маєте крім целюліту надлишки підшкірного жиру в проблемних зонах, операція ліпоксація – відсмоктування жиру – допоможе вам усунути відразу два недоліки або хоча б зменшити їх.

Якщо зайвого жиру у вас немає, то спеціальна операція – целлюлітореліз – розроблена для худих жінок допоможе вирішити вашу проблему. Вона являє собою розпушення жиру і розбивання жирових капсул. Проводиться ця операція в косметологічних клініках.

Банковий масаж. Нанести на шкіру масажне масло. Узяти звичайну медичну, або спеціальну масажну, банку. Для скляної медичної зробити гніт (намотати вату на спицю або паличку), просочити його спиртом і підпалити. Банку притиснути до шкіри в потрібному місці. Відразу ж, не чекаючи, поки шкіра втягнеться в банку водіть банку по тілу безперервними повільними круговими і зигзагоподібними рухами. На спині рухайтеся паралельно хребту, на стегнах – від колін вгору, до сідниць або паху, на сідницях – по спіралі від середини до боків. На животі шкіра дуже чутлива, масаж банками в цій частині тіла не проводять.

Антицелюлітний масаж найкраще проводити зі спеціальними натуральними антицелюлітними маслами, які виготовлено на основі рослинної олії і мають у своєму складі масляний екстракт морських водоростей, ефірні олії грейпфрута, лимона, апельсина, соєвий лецитин, вітамін Е.

Ефірні олії лимона, апельсина, грейпфрута активізують спалювання жирів, поліпшують кровопостачання шкіри, мають тонізуючу, дезинфікуючу дію.
Масляний екстракт морських водоростей стимулює обмінні процеси в клітинах шкіри, сприяє розщеплення жирів, зміцнює і покращує еластичність шкірних покривів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

00:58, 16.11.2015
Автор: admin
Переглядів: 2078

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: