Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Кар'єра / Психологія нашої бідності

Психологія нашої бідності

9566_1428_shutterstock_43219825.jpg (30.95 Kb) Існує кілька найпоширеніших причин такої поведінки людини, за якої доступ до багатства для неї закритий. Розглянемо їх детальніше.

1. НЕХАЙ МАЛООПЛАЧУВАНА, ЗАТЕ СТАБІЛЬНА РОБОТА. Людина з психологією бідняка швидше надасть перевагу низькооплачуваній, але стабільній роботі, зазвичай у держустановах. Адже в комерційних організаціях вищі ризики залишитися на вулиці через якийсь час. Людина не вірить у свої сили і в те, що її досвід і знання будуть затребувані. У підсумку, так і відбувається: вона йде на нудну роботу, перестає освоювати нову інформацію і, зрештую, стає нікому не потрібною. Замість того, щоб рости і розвиватися.

2. СТРАХ ЗМІН ТА РИЗИКУ. Людина з психологією бідності боїться змін. Девіз - краще мати трохи, ніж ризикувати і, можливо, втратити все. Такі люди ніколи не відкриють свій бізнес, не будуть освоювати нові сегменти ринку, не підуть здобувати другу вищу освіту в 40 років і ні за що не переїдуть в інше місто в пошуках нового життя в 50!

3. НИЗЬКА САМООЦІНКА - характерна риса людей з психологією бідності. Та й звідки взятися високій самооцінці, якщо людина не живе, а існує - сіра нецікава робота, яку ще й страшно втратити, відсутність в житті яскравих вражень, зміни місць і обгрунтованих ризиків. Саме тих факторів, які змушують поважати себе за працю і реалізовані можливості. Людина не розуміє, що багатство і хороші перспективи розкриваються перед людьми, які діють, не бояться ризикувати і починати все спочатку.

4. НЕБАЖАННЯ БУТИ АКТИВНИМ. Для того, щоб досягти чогось і отримати хороший результат, необхідно в цю сферу постійно вкладати час, гроші, зусилля і т.п. Для прикладу, розглядати пропозиції про цікаву і високооплачувану роботу з ширшим колом обов'язків в порівнянні в попереднім місцем праці. І, таким чином, весь час зростати. Людина з психологією бідності не бажає і не вміє (бо ніколи і не пробувала) проявляти активність, бо вважає вже заздалегідь, що не впорається. Людина пасивна, а тому й бідна.

5. ВСІ КОМУСЬ ЩОСЬ ПОВИННІ ... Людина переконана, що за її працю повинні гідно платити. Просто тому, що вона якісно виконує свою роботу. І зарплата у неї має бути така, щоб вистачало на побут, відпочинок, дітей і на себе. Забуваючи при цьому, що вона сама погодилася на роботу з низькою оплатою. І тепер нарікає на скупого шефа. Часто така людина перекладає відповідальність з себе на інших. Який сенс рухатися, якщо від мене все одно нічого не залежить?

6. ПРОСТІШЕ БУТИ ЕКОНОМНИМ. Бідняки витрачають години на відвідування магазинів, порівнюючи ціни і роблячи покупки там, де дешевше. Вони пишуть і ходять в різні інстанції, домагаючись мізерного зниження оплати за комунальні послуги або одноразової соціальної допомоги, якої ледве вистачає на один похід у магазин. Замість того, щоб ці ж зусилля ефективно витратити на заробіток або пошук гарної роботи.

Придивіться до себе. Чи є у вас хоч одна з перерахованих якостей? Позбавляйтеся її в терміновому порядку! І пам'ятайте, що ваше життя і ваше благополуччя тільки у ваших руках!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

00:00, 01.06.2014
Автор: redaktor
Переглядів: 3091

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: