Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Здоров’я, Психологія / Як подолати свою сором'язливість?

Як подолати свою сором'язливість?

Кілька простих порад спеціально для тебе!

23rfrgrtghhhbr.jpg (227.08 Kb)
Посміхайся!
Думаєш, це несерйозний рада? Помиляєшся! Спробуй підійти вранці до дзеркала і від чистої душі посміхнутися власному відображенню. Вийшло? А тепер спини посмішку. А тепер посміхнися ще ширше і як можна життєрадісніше ... Взагалі-то з цим тестом мало хто справляється. У одних замість усмішки виходить якась гримаса, у інших починають сіпатися лицьові м'язи, третім здається, що посміхатися без причини можуть тільки ідіоти.
Як подолати сором'язливість? Застав себе посміхатися, нарешті! Частіше згадуй що-небудь приємне і практикуйся щосили. А для початку зайди хоча б в найближчий супермаркет і посміхнися продавщиці.

Не сиди вдома
Психологи вважають, що комплекси - далеко не головна причина сором'язливості. Людині просто не вистачає досвіду в спілкуванні. Ти ніколи не помічала, як поводишся, потрапляючи в суспільство, де багато незнайомих тобі людей? Найбільші відчайдухи скромники в такій ситуації зазвичай мовчать і взагалі йдуть в себе, як равлик у мушлю. Не потрібно боятися заговорювати з незнайомими людьми.
Як позбутися від сором'язливості? Потрібно частіше бувати на вулиці. Так, буквально ходи і питай, як пройти в бібліотеку, навіть якщо ти добре знаєш дорогу туди. Такий ось спосіб - з'ясовувати маршрути у незнайомих перехожих - вважається хорошим тренуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чого хочуть жінки?

Розмовляй
Намагайся не обідати в самоті. У людях сидить як мінімум один древній могутній інстинкт, пов'язаний з обрядом спільного поглинання їжі. Коли вони збираються за одним столом, їх підсвідомість говорить: "Ми друзі, все добре". І ось вони розслабляються, стають більш розкутими, а, значить, і більш балакучими. Саме під час таких ось "неформальних" розмов можна багато чого довідатися про людину. Є багато речей, які можуть стати темою для розмови. Хобі, кінопрем'єри, остання прочитана книга, концерт - можеш обговорити з співрозмовником будь-яку з них.

Міняй точку зору
Ти боїшся розкриватися перед людиною, соромишся говорити йому те, що думаєш, побоюєшся зробити щось не так і виявитися в незручній і смішний ситуації. Словом, тобі страшно, що тебе можуть образити і кинути одну. Тому ти використовуєш неприступність як броню - це цілком характерний спосіб самозахисту. Спробуй змінити точку зору. Не думай про те, що хтось може кинути тебе, визнавши нецікавою, непривабливою і далі за списком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

00:45, 29.05.2016
Автор: Sofia
Переглядів: 1577

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: