Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Здоров’я / Молочниця у жінок: що це, і як з цим боротися

Молочниця у жінок: що це, і як з цим боротися


Молочниця дуже часто турбує сучасних жінок. Але для того, щоб впоратися з цією проблемою, необхідно розуміти, в чому вона полягає, чому виникає, і які фактори нашого оточення "грають" на її боці, а значить, проти тебе.

1234_depositphotos_29063661_m-2015.jpg (32.87 Kb)

Молочниця - це завжди неприємно і клопітно. Характерні сирнисті виділення і свербіж в паховій області постійно нервують і створюють дискомфорт. Але найгірше, коли ці болісні симптоми найчастіше з'являються дуже недоречно, наприклад, влітку, в період запланованої відпустки, та ще й повертаються час від часу.

Чому пацієнтки називають вагінальний кандидоз «молочницею», а лікарі називають молочницю "вагінальним кандидозом"?

Свою назву хвороба "молочниця" отримала через специфічні виділень з статевих органів, які нагадують створожене молоко. Кандидозом її називають по імені збудника - грибка роду Candida, а вагінальним - через "місця проживання", оскільки згаданий грибок "живе" в піхві у кожної здорової жінки.

Грибок є, а молочниці немає: хіба так буває?

Так. При хороших умовах і правильному способі життя, наша імунна система змушує грибок "триматися в рамках" і вести себе мирно. Але як тільки з нашим зовнішнім оточенням або імунною системою щось не в порядку, грибок може вийти з-під контролю і почати бурхливо розмножуватися з виділенням величезної кількості продуктів життєдіяльності. Це і провокує появу симптомів молочниці, отруюючи життя жінки в прямому і в переносному сенсі.

Коли грибок може вийти з-під контролю?

Заклик "Бережіть жінок!" Виник не на порожньому місці. Жіночий організм дійсно вразливий до багатьох несприятливих факторів зовнішнього середовища. До лідерів цього "хіт-параду" відносяться:

часті стреси (куди ж без них в сучасному світі?),

хронічна втома,

несприятлива екологічна обстановка,

неправильне харчування,

часті застуди та хронічні інфекції,

зміна гормонального фону під час вагітності та багато інших.

Але крім "зовнішніх агресорів" у жіночого організму є ще й внутрішні вороги, самим грізним з яких є сама жінка. Не дивуйтеся - дамський список актів саботажу по відношенню до власного інтимному здоров'ю змушує здригнутися:

зловживання тісною синтетичною білизною,

мода на сильно обтягуючі брюки, колготки, легенси і так далі,

нехтування правилами особистої гігієни в місцях загального користування (басейни, сауни, спа-салони і т.д.),

неприязнь до кисломолочних продуктів,

безконтрольний (з кожного приводу і без жодного приводу) прийом антибіотиків,

часті спринцювання чим попало, в результаті чого гине переважно корисна мікрофлора піхви, звільняючи життєвий простір для грибків ...

Цей список можна було б продовжувати довго. Але відповідь на класичне запитання "Хто винен?" Вже отримано. Тепер на першому місці не менше сакраментальне питання:

Що робити?

Відповідь очевидна: бігом до лікаря! Ніякі поради подружок або рецепти бабусі не замінять рекомендацій кваліфікованого фахівця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

-Топ 3 продукта, які краще не використовувати вагітним: поради експерта
-5 спецій, які уповільнять старіння шкіри
-Одинадцять дивних симптомів раку грудей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

00:15, 04.12.2016
Автор: katerina
Переглядів: 2328

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: