Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Здоров’я / Як правильно доглядати за порожниною рота

Як правильно доглядати за порожниною рота

Чистиш зуби "правильною зубною пастою" і вважаєш, що ти можеш спати спокійно? Стоматологи запевняють, що цього замало.

belizubi_1384028233_670x0_1389433212_670x0.jpg (15.12 Kb)
Що можна зробити вдома?

Щітка

Якщо прийшов час поміняти щітку, подумай про електричну. Вона хороша не тільки для ледачих, але й тому, що завдяки таймеру ти чистиш зуби дійсно три хвилини, вчасно міняєш насадку, на якій скупчуються бактерії, і найголовніше, ефективніше видаляється наліт і регулюється ступінь тиску на ясна.

Паста

Стоматологи рекомендують користуватися одночасно двома пастами з різними функціями: наприклад, вранці - для зміцнення ясен, ввечері - для чутливої емалі. Пасти відрізняються один від одного абразивністю і змістом додаткових інгредієнтів: мінералів, екстрактів трав. Намагайся купувати їх тільки в аптеці.

bz36.jpg (19.04 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які продукти не можна їсти натщесерце

Флос

Зубною ниткою стоматологи радять користуватися не від нагоди до нагоди, а кожен день. Шлях її застосування перед сном увійде у тебе в звичку.

Ополіскувач

Ще одне доповнення до щоденного ритуалу чищення зубів: освіжає подих, дезінфікує, загоює запалення ясен, перешкоджає утворенню нальоту. З ним ефект від чищення зубів відчувається довше.

Що може запропонувати стоматолог здоровій людині?

Чищення зубів ультразвуком і содою. Зняття нальоту, часткове відбілювання, видалення зубного каменю - всі ці процедури зазвичай виконуються в рамках однієї послуги. Проходити її необхідно не рідше, ніж раз на півроку.

odolntolog_a_conservadora.jpg (22.51 Kb)

Фторування: якщо на зубах з'явилися білі цятки, це потенційно слабкі ділянки емалі. І на ці зуби лікар наносить спеціальний склад з фтором, який зміцнює її. Процедура ніяк не відчувається, плівочка на зубі тримається від півгодини до двох годин.

Відбілювання: по-хорошому стоматологи не радять його робити, тільки в крайніх випадках, адже будь-як відбілювання робить емаль більш пористою і сприяє в підсумку більшому її пошкодженню і забрудненню. Зазвичай достатньо відновлення природного кольору емалі завдяки процедурі чистки. А полірування зробить зуби гладенькими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

08:00, 09.12.2014
Автор: Makaeva Lena
Переглядів: 2631

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: