Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Стиль і мода, Здоров’я, Шопінг / Чим небезпечні речі з секонд-хенду

Чим небезпечні речі з секонд-хенду

Є люди, які з певних причин купують одяг з магазинів секонд-хенд. Деякі через нестачу коштів, інші через переконання, що не потрібно витрачати великі гроші на нові речі, а хтось шукає там ексклюзивні вінтажні речі.

second_hand_shop_logo_by_pykotta-d4h86e3.jpg (38.17 Kb)
Країни, які забезпечують такі магазини товаром, не тільки із Західної Європи, а й з США. Цілі підприємства займаються збором, обробкою і сортуванням речей, що побували в користуванні. Збір одягу здійснюється декількома способами. Наприклад, на територіях гіпермаркетів розташовуються великі контейнери, куди сортується вже не потрібний людям одяг та взуття. Звиклі до постійної зміни моди європейці недовго носять одяг, і позбавляються від нього майже кожен сезон.

У зборі одягу для секонд-хендів беруть участь благодійні організації. Вони придумали оригінальний спосіб: кладуть в ящик для пошти спеціальні пакети, а потім збирають вже наповнені речами. Весь одяг продається на підприємства з переробки.

Перед обробкою всі речі на підприємстві сортуються, при цьому вони діляться на різні категорії. До одягу категорії екстра і люкс відносять брендові речі хорошого стану, на яких немає слідів носіння. До першої категорії належать інші предмети гардероба без видимих ​​пошкоджень. Одяг, який не проходить сортування (зіпсований, рваний), переробляють.

Наступним етапом є дезінфекція одягу. Дана процедура здійснюється за допомогою застосування хімічних речовин, у тому числі і тими, які містять формальдегід, який не тільки токсичний, але й призводить до змін у генетичному матеріалі людини, а також може стати причиною безпліддя. Формальдегід шкідливо впливає на легені, очі, шкіру і центральну нервову систему, шляхом потрапляння в організм через дихальні шляхи. Таке нещадне витравлювання мікроорганізмів з одягу зменшує їх кількість, але не вбиває повністю. В результаті такий одяг може стати джерелом яких-небудь захворювань.

По завершенню процесу дезінфекції наступає ліквідація формальдегіду. Оскільки велика частина країн, в які ввозитимуться секонд-хенд, не проводить перевірку на залишковий вміст шкідливих речовин, то деякі підприємства економлять на даному процесі. В результаті на полицях секонд-хендів можна виявити одяг з небезпечним рівнем мікрофлори і формальдегіду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підібрати одяг до лиця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

21:30, 28.02.2015
Автор: Makaeva Lena
Переглядів: 10405

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: