Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Здоров’я, Дієта, Похудання / "Їж сало і худни": все про LCHF-дієту

"Їж сало і худни": все про LCHF-дієту

Уяви, що який-небудь з основоположних законів світобудови раптом виявляється помилкою. Двічі два не чотири, Дніпро не впадає в Чорне море, сила дії не дорівнює протидії. В дієтології зараз відбувається саме такий тектонічний зсув, що повністю змінює уявлення про те, від чого людина худне, причому назавжди, а від чого - стрімко і безнадійно набирає вагу.

f23f14032ce976ad0b5ac9304c371caa_cropped_630x350.jpg (30.68 Kb)
Це важко, але рано чи пізно доведеться змиритися з несподіваною правдою: від жирної їжі не повнієш. Причина зайвої ваги - на вигляд корисні вуглеводи: вівсянка, фруктові йогурти зі злаками, картопля. Знежирені молоко і сир - це погано, а вершкове масло і сало - добре. Війна з тваринами жирами була однією з найбільш безглуздих в історії людства, і вона програна.

Ми можемо не довіряти вченим, які розтрубили цю звістку. Але зірки ж брехати не будуть? Їхня кар'єра і добробут напряму залежать від того, як вони виглядають. Гвінет Пелтроу ще навесні 2013 року наробила багато галасу заявою, що її діти сидять на низьковуглеводній жировій дієті (низьким вмістом вуглеводів з високим вмістом жиру, або LCHF): ніякого хліба, пасти, рису. Акторка випустила кулінарну книгу "Це все корисно" (It's all good) - це такий набір низьковуглеводних безглютенових рецептів.

gvinet_peltrou_022514c6.jpg (.37 Kb)

Ми можемо не довіряти артистам (чого тільки вони не наговорять, щоб привернути до себе увагу), але експерти популярних телепрограм і солідних видань, вони ж брехати не будуть? Минулого січня в Америці вийшов документальний фільм Carb-Loaded: a culture dying to eat ("Заряджені вуглеводами: культура вбивчою їжі"), в ньому розкривається головна медична афера ХХ століття: в основу дієтології лягла абсолютно ніким не доведена ідея, що жири, особливо тваринни, шкідливі, а крупи, злаки та інші вуглеводи - корисні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кисіль дарує плаский живіт

"Все почалося з того, що на початку 60-х рис, паста, хліб і картопля лягли в основу нашого раціону, - каже дієтолог Гарі Таубс, автор книги "Чому ми гладшаємо" і один з героїв фільму. - Так стала складатися піраміда здорового харчування". Внизу - овочі і вуглеводи, над ними - м'ясо, яйця і молочне (тобто білкова та білково-жирова їжа), а на верхівці - зовсім небагато вершкового і рослинного масла, а також солодощі.

piramida-zdorovogo-pitaniya-102350242.jpg (31.78 Kb)

Сьогодні з'ясовується, що науково обґрунтована харчова піраміда повинна виглядати так. Фундамент - некрохмалисті овочі (зелень, огірки, помідори і все, що росте над землею) і натуральна жирна їжа - м'ясо, риба і птиця, вершкове і рослинне масло, незнежирений сир і твердий сир. На верхівці - трохи горіхів, фруктів, бобів та інших вуглеводів, пов'язаних з клітковиною. Картопля, хліб, цукор і все солодке з поняттям "здоров'я" несумісні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

07:30, 08.11.2014
Автор: Makaeva Lena
Переглядів: 3342

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: