Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Здоров’я, Психологія / 5 порад, які допоможуть пережити поганий день

5 порад, які допоможуть пережити поганий день

0076_tgol7bhcsgk.jpg (29.13 Kb) Коли ви кинете виклик самому собі і повністю присвятите себе поліпшенню свого життя, ви зіткнетеся з проблемами. Якщо ви будете дотримуватися цих порад щодо поганих днів, ви збережете свою мотивацію і набагато менше часу витратите даремно.
1. Не створюйте більшої напруги.
Забудьте про перетворення лимонів в лимонад. Перше правило, якого потрібно дотримуватися при спробі виправити поганий день, полягає в тому, що ви не повинні намагатися виправити поганий день - це практично неможливо і робить занадто великий тиск на вас. Вашою метою має бути прагнення пережити поганий день і звести до мінімуму довгостроковий збиток, погодившись з тим, щоб не приймати жодних рішень. Після шквалу поганих новин ваші здібності прийняття рішень будуть ослаблені. Зробіть перерву і, якщо це можливо, спробуйте уникнути негативу.

2. Відволічіться.
Досить легко почати багато думати про те, як виправити поганий день, але часто це може надовго затримати вас над вирішенням цієї проблеми. Іноді має сенс відволіктися. Сходіть в кіно. Сходіть в клуб. Розважтеся зі своїми друзями. Робіть все можливе, щоб відвернути себе і позбутися від одержимості виправити поганий день. Ваші «проблеми» все ще залишаться, коли ви повернетеся, але тепер ви підійдете до них зі свіжою головою.

3. Ізолюйте себе.
Одним з кращих способів захистити себе від негативу є обгортання себе в "позитивну оболонку". Прокиньтеся на 10 хвилин раніше і напишіть трохи про ті речі, за які ви вдячні на щоденній основі. Якщо протягом дня ви зіткнетеся з поганими новинами, згадайте, що ви написали вранці. Це миттєво змінить ваше ставлення до справи.

4. Усуньте узагальнення.
Що відбувалося, коли ви протягом тривалого часу прекрасно дотримувалися дієти, але одного разу несподівано виявили, що ви тримаєте в руках порожню упаковку від чіпсів, а на ваших пальцях залишилися сліди оранжевого відтінку? Звичайне узагальнення. Це коли ви перетворюєте одну негативну подію в нескінченний цикл невдач. Цей спосіб мислення стає причиною того, що ви здаєтеся після поганого дня. Яке рішення? Включіть свою віру. Запишіть всі причини, чому цей поганий день насправді - це просто поганий день, але не поразка усього життя.

5. Уникайте персоналізації.
Персоналізація є ще одним когнітивним спотворенням. Це коли ви берете відповідальність за події, над якими у вас не було ніякого контролю. Багато негативних подій, з якими ви зіткнетеся, лежатимуть за межами вашого контролю, але ви все ж можете почати звинувачувати себе. Вас звільнили? Це може бути жодним чином не пов'язано з вами і залежить від обставин у самій компанії, але якщо ви станете персоналізувати це, то будете просто необґрунтовано карати себе. Рішення знову ж криється у вашій вірі. Після кожної негативної події запитайте себе: « Чи несу я відповідальність за це, або це знаходиться за межами мого контролю? »

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

11:21, 24.05.2014
Автор: redaktor
Переглядів: 2159

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: