Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Здоров’я / Дієта / Чому ви не худнете: 5 причин, які приховані і хворобах

Чому ви не худнете: 5 причин, які приховані і хворобах

Можна харчуватися однією капустою і селерою, бігати на доріжці по 2 години в день і все одно спостерігати на вагах одну і ту ж позначку. І справа не в тому, що спорт і дієти вам не підходять. Механізми, які змушують нас повніти або худнути, виявляється, набагато складніші.
664586_1_w_590.jpg (78.05 Kb)
Гіпотиреоз

Це захворювання зустрічається в наші дні більш ніж часто. Як показує практика, жінки страждають ним вчетверо частіше, ніж чоловіки. Гіпотиреоз – це стан, обумовлений тривалим і стійким недоліком гормонів щитовидної залози. Це захворювання важко діагностувати на око, тому що більше всього воно схоже на те, що називають "разлінилася". Хвора стає млявою, втомлюваною, сонливою, у неї погіршується пам'ять, знижується працездатність. Все це часто доповнюється серйозним погіршенням стану шкіри, волосся і нігтів, анемією, нудотою, запором, набряками та іншими дрібницями, які окремо виглядають так безневинно. Порушується обмін речовин, знижується бажання рухатися – відповідно, відбувається набір ваги. Якщо ви запідозрили у себе цю хворобу - терміново відправляйтеся до лікаря. Дієтою з нею не впоратися.

Недосипання

Американські вчені в рамках дослідження проблем зі здоров'ям у медсестер встановили, що жінки, чий нічний (це важливо) сон триває п'ять і менше годин, набирають вагу, незважаючи на цілком нормальне харчування. Дослідження тривало 16 років, у ньому взяли участь 70 000 жінок. До його завершення вважалося, що недосипаючі набирають вагу тільки через те, що їх починає тягнути на солодке, однак учасниці, які в ході дослідження погладшали, в більшості своїй не об'їдалися.

Точна причина, по якій недосип так впливає на нас, поки невідома. Припущень зараз два: уповільнення метаболізму як якийсь захисний механізм і зниження фізичної активності внаслідок необхідності економити енергію втомлюваного мозку. Оптимальною тривалістю нічного сну різні лікарі називають 8 годин плюс-мінус година або дві.

Епілепсія

Факт номер один. Досить багато епілептиків навіть не знають, що вони – епілептики. Факт номер два. У хворих на епілепсію, в залежності від причин і виду епіактивності, може злітати баланс гормонів, і досить серйозно.

Як запідозрити епілепсію, якщо напади проходять не як зазвичай? Буває, що на вас час від часу нападає заціпеніння, під час якого жодної думки в голові, а одне тільки чисте сприйняття того, що відбувається? А навпаки, дивні напади гнівливості? Сходіть до невролога або безпосередньо до епілептолога, перевіртеся.

Атака кортизолу

Кортизол – гормон, що виробляється нашими залозами. Кортизол є регулятором вуглеводного обміну організму, а також бере участь у розвитку стресових реакцій. Якщо у стресі пожити пару тижнів, місяців або років, кортизол буде вироблятися постійно і помітно впливати на обмін речовин. Колись давним-давно основною причиною тривалого стресу у наших волохатих предків була або нестача їжі як такої, або проблема з її видобутком. Тому їх організм став використовувати кортизол для того, щоб зберегти енергетичні ресурси організму.

Ще однією причиною підвищеного рівня кортизолу може бути хвороба Іценко–Кушинга. У жінок вона зустрічається в п'ять разів частіше, ніж у чоловіків. Причиною розвитку хвороби зазвичай є ураження гіпофізу внаслідок травми або пухлини. Пологи підвищують ризик її появи. При хворобі Іценко-Кушинга хвора сильно набирає вагу, але жир майже не відкладається на руках і ногах, вони залишаються тонкими.

Інсуліноми

Інсуліноми – новоутворення (найчастіше – доброякісне) у підшлунковій залозі. Від неї самої, в основному, не повніють. Але вона так скажено знижує весь час рівень цукру в крові, що почуття голоду просто переслідує хвору. Йде постійна гонитва за утримування рівня цукру. Тому що коли він не утримується, починаються непритомність та порушення діяльності ВНС, тобто – проблеми з пам'яттю і увагою. При застосуванні сили волі і порад не їсти, можна довести справу до стану близького до летального.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

06:10, 06.11.2016
Автор: Олена
Переглядів: 1933

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: