Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вхід
  Реєстрація
Головна / Дієта, Спорт і фітнес, Похудання / Що важливіше: харчування чи тренування?

Що важливіше: харчування чи тренування?

Варіант проводити в спортзалі по 6 тренувань на тиждень, заробляючи індульгенцію за ранкову каву з печивом, поганий. Чому? Давай розбиратися.

521811455.jpg (17.05 Kb)
Як ми поправляємось - і як худнемо
Все дуже просто. З їжі наш організм отримує енергію. Її можна виміряти в ккал. Ця енергія йде на забезпечення базового обміну речовин плюс фізичну активність. Грубо кажучи, надлишки палива, які ми не витрачаємо, відкладаються в жирові запаси.

Жирові клітини - найбільші енергоємні. Крім того, їх найважче розщепити. Це - депо організму на «голодні роки»: еволюційно людське тіло пристосувалося для виживання в самих екстремальних умовах. На випадок тривалої відсутності їжі у нього є жир - він довго буде підтримувати життєві процеси. Тому жиром наше тіло запасається при кожному зручному випадку.

Все це можна грубо висловити думкою: "Якщо ти споживаєш їжу, яка дає більшу кількість калорій, ніж потрібно твоєму організму, ти поправляєшся і в твоєму тілі збільшується кількість жиру".

Вірно і твердження: "Створюючи дефіцит калорій, ми худнемо". Так що, чим менше їси, тим більше дефіцит калорій? Тим швидше худнеш?

Якщо коротко, то дієти дійсно створюють великий дефіцит калорій. Організм приймає сигнал: настали голодні часи. Тому він намагається одночасно: а) зменшити витрату енергії; б) позбавитися від всього, що споживає занадто багато енергії; в) запастися енергією на майбутнє.

Що з цього виходить? Дуже просто. По-перше, у «діетуемого» падає настрій, настає апатія і небажання нічого робити. Слабкість, млявість. Ще б! Якщо ти будеш стрибати і скакати, ти витратиш занадто багато енергії. Тіло відключає таку функцію, як вона вважає, заради твого виживання. Більше того, емоції дуже енергоємні, тому нервова система піддається змінам в тому числі.

Найбільше енергії наше тіло витрачає на підтримку мускулатури. Тому при дієтах насамперед ми позбавляємося від м'язів. Жир НІКУДИ НЕ ЙДЕ. А ось м'язи - будь ласка; організм використовує їх замість палива.

Коли спалюються м'язи, рівень базового метаболізму сповільнюється. Саме по собі твоє тіло тепер витрачає менше енергії на підтримання гомеостазу. Значить, щоб худнути на таких же темпах, треба їсти ще менше. І так до нескінченності. Само собою, це неможливо.

Тренування як покарання

Є ще один неробочий варіант. Багато хто з нас хоч раз, та думали: «Ось зараз з'їм печеньку, все одно на тренуванні її« відпрацюю »». Нічого подібного! Навіть активне тренування в середньому допоможе спалити в середньому калорій 300. А якщо половину часу ти проводиш, розмірковуючи про щось або пост фоточки в інстаграм, то і того менше. А тепер уяви собі, скільки ти з'їдаєш за день. Особливо це стосується горезвісних «печенек». Навіть вівсяне печиво потягне на 430 ккал на 100г. Стільки ж молочного шоколаду - 535 ккал. Та в 100 грамах семочек більше 500 ккал. А що вони, замінюють собою повноцінний прийом їжі? І ось подумай тільки: за важку вечірнє тренування ти «відпрацьовувати» всього ... пів-шоколадки. А до запасів «жирку» навіть не торкалися. Прикро-с!

А ми, індульгіруя себе тим, що «позаймались в спортзалі», найчастіше відпускаємо харчування на самоплив. А в такому випадку усілякі чіпси, цукерки і все малокорисними дуже часто виявляється саме у нас в роті.

Як бути? Чи не бути?
Істи треба в міру! Скористайся формулою: (свою вагу) * 2, 30462262 * 14.

Отриманий результат - це зразкове значення твого базового витрати калорій. Рівно стільки потрібно ккал в день, щоб підтримувати твій поточний вагу.

Забери від цього значення 10%. Отримане число і буде тією кількістю ккал, при споживанні яких організм не буде бити тривогу про голод, але ти будеш худнути за рахунок зменшення жирової маси. Основне в схудненні - саме харчування!

Навіщо потрібні тренування? Та для того, щоб твоє тіло а) все-таки збільшило витрату калорій; б) не стала позбавлятися від м'язів. Якщо вони будуть постійно в тонусі, організм буде підтримувати їх, готуючись до прийдешніх навантажень. Крім того, підтягнутий животик, пружна попка - хто не хоче такого щастя? А досягається все це тільки за рахунок м'язів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

06:20, 25.07.2015
Автор: maruna
Переглядів: 2686

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Коментарі 0
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код: captcha
Введіть код:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: